درباره ما

خدمات ما

کیمیا پژوهان آسیا

شرکت کیمیا پژوهان آسیا یک شرکت مهندسی شیمی است که در چندین بخش مختلف از جمله خدمات فنی و مهندسی و بازرگانی مواد شیمیایی فعالیت می‌کند.

در بخش مهندسی این مجموعه، مهندسین متخصص ، تحصیلکرده و باتجربه در حال فعالیت هستند که موفق شده‌اند دانش فنی تولید ماده سود سوزآور را پس از یک شرکت اروپایی و یک شرکت ایرانی به دست آورده، به کار بگیرند و از آن در صنعت پتروشیمی بهره‌گیری کنند.

در بخش بازرگانی نیز این مجموعه با دارا بودن متخصصین فروش، شبکه توزیع و ایجاد زنجیره مهندسی شده فروش یکی از دست اول‌ترین تامین کنندگان با کیفیت‌ترین مواد شیمیایی شده که به سبب همین مورد، بهای تمام شده محصولات عرضه شده اختلاف چشمگیری با بازار مواد شیمیایی دارد و مشتریان عدیده‌ای را به سمت خرید از ما سوق داده است.

مدیریت پروژه
تهیه و تامین
تجهیزات
آموزش و پژوهش
سوالی دارید ؟

سوالات متداول

با کلیک بر روی سوالات روبرو میتوانید پاسخ را مشاهده فرمائید.

اگر سوال و پاسخ خود را در لیست مقابل نیافتید میتوانید از طریق راه‌های ارتباطی از جمله چت آنلاین و پیامرسان‌های فضای مجازی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تیم پشتیبانی کیمیا پژوهان آسیا

شما میتوانید از طریق سایت ما و فرم خرید مواد شیمیایی و یا تماس از طریق راه‌های ارتباطی ما خرید خود را انجام دهید.

شرکت ما لیست بلند بالایی از موادهای شیمیایی صنایع مختلف از جمله صنعت نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی ، کشاورزی و کودهای شیمیایی ، آب و فاضلاب ، آبکاری ، شوینده ، آرایشی ، بهداشتی ، دارویی ، غذایی و چرم‌سازی را در سبد فروش محصولات خود داراست.

ما جزء شرکتهای واردکننده و دست اول کشور در فروش مواد شیمیایی و بدون واسطه هستیم و خریدار مستقیما با واردکننده محصول خارجی و یا فروشنده دست اول مواد شیمیایی داخلی در ارتباط است و به همین سبب قیمت تمام شده محصول برای خریدار کاهش میابد. تمامی محصول‌های داخلی و خارجی عرضه شده توسط ما دارای بالاترین سطح کیفیت و اخذ مجوزهای فنی از مبادی ذیصلاح و برگه آنالیز رسمی هستند، برای مثال کودهای شیمیایی عرضه شده تماما از مبادی رسمی کشور وارد شده و محصولات داخلی نیز توسط بهترین تولیدکنندگان از جمله پتروشیمی‌های کشور تولید شده اند و همگی دارای مجوز و گواهی رسمی کودی هستند.

با توجه به واردات و خرید ما به صورت نقدی است به طبع همین موضوع فروش ما نیز به صورت نقدی خواهد بود.

پس از ثبت سفارش محصول و دریافت قیمت از سوی کارشناسان ما و تایید آن از سوی شما پس از واریز وجه معامله فرآیند خروج بار از انبار و ارسال آن به آدرس شما آغاز میشود و توسط باربری‌های نامی کشور در اسرع وقت محصول به دستتان خواهد رسید.

با توجه به حساسیت ما در برند و نوع محصول و دارا بودن مجوزهای لازم و واردات از مبادی رسمی و ترخیص بار پس از تاییدیه کیفیت اداره استاندارد و دریافت گواهی‌های مربوطه قبل از فروش تمامی محصولات ما در بالاترین سطح کیفیت هستند و رضایت مشتریان و خوشنامی ما در این وادی بر این امر صحه گذاشته است.